16 april algemene ledenvergadering + workshops snuffelen aan en knutselen met fleece

geplaatst in: Activiteiten | 0

Op zondag 16 april houden we onze jaarlijkse algemene ledenvergadering en organiseren we aansluitend 2 workshops. Je bent van harte welkom bij KC Apeldoorn, Polderweg 5 in Apeldoorn voor het volgende programma:

12.30 uur Lunch bij KC Apeldoorn
13.30 uur Start algemene ledenvergadering (de agenda vind je in ‘Onze IJslander’ 115)
14.30 uur Workshops

Lijkt het je leuk om de ALV bij te wonen, geef je dan op door een mail te sturen naar secretariaat@verenigingijslandsehond.nl. Je kunt daarbij ook een lunch bestellen als je wilt.

In aansluiting op de ALV gaan we het veld op en laat Jimmy van Duijn de honden en baasjes kennismaken met de spelkwaliteiten van fleece. Na deze workshop mogen de honden uitrusten en kunnen de baasjes onder leiding van Ilona van der Ende zelf een snuffelkleed maken. Voor de benodigde materialen wordt gezorgd, er zijn geen kosten aan verbonden. Deze knutselworkshop kent wel een maximumaantal deelnemers, dus meld je snel aan via activiteiten@verenigingijslandsehond.nl.