Help je mee?

geplaatst in: Uncategorized | 0

Oproep helpende handen organisatie Dag van de IJslandse Hond 2023!

Op dit moment hebben we helaas niet genoeg man- en vrouwkracht om de Dag van de IJslandse Hond in 2023 te organiseren. Het zou zonde zijn om dit leuke evenement noodgedwongen te moeten annuleren, daarom hierbij de dringende oproep om je te melden als je kunt helpen met de organisatie. We zoeken met name mensen die kunnen helpen met de invulling van het programma op activiteitengebied (de nestkeuringen van de jonge honden kunnen wel worden opgepikt door de fokadviescommissie).
Ben je organisatorisch sterk of kun je misschien zelf wel een workshop geven of helpen bij de begeleiding (bijvoorbeeld bij behendigheid), meld je dan alsjeblieft.

Met jouw hulp hopen we dit evenement op 3 september 2023 te kunnen organiseren.

Meld je aan via de coördinator van de Activiteitencommissie, Linda van Andel (linda@saeldarlifs.nl).
Alvast heel erg bedankt!