Nieuwjaarswandeling 12 januari

geplaatst in: Activiteiten | 0

Dit keer gaan wij het nieuwe jaar inluiden op het strand IJmuiderslag, ten zuiden van IJmuiden aan Zee. Het is een breed strand waar de honden het hele jaar mogen loslopen. Voordat we bij het strand zijn, lopen we eerst een kwartiertje door een duingebied. Hier kunnen de honden al los. Op het strand kunnen de honden lekker ravotten in zee en na ongeveer een uur lopen we terug door de prachtige Kennemerduinen.

De wandeling duurt ongeveer 2,5 uur. Mocht je dit te lang vinden, dan kun je uiteraard eerder teruggaan.

We verzamelen om half 11 op de parkeerplaats bij de Ampèrestraat (Navigatie: Ampèrestraat 1, 1976 BE IJmuiden). Voordat deze lange straat begint, vind je rechts gratis parkeergelegenheid.

Heb je zin om eens lekker goed uit te waaien en/of te kletsen met andere eigenaren van IJslandse honden, dan kun je je opgeven bij Theo van Rijswijk via secretariaat@verenigingijslandsehond.nl. Vermeld je naam, aantal personen en namen van de hond(en). Ook je mobiele telefoonnummer is fijn.