5 juni suppen met je IJslandse hond

geplaatst in: Activiteiten, Uncategorized | 0

‘Stand up paddle boarding’ (ofwel suppen) is een relaxte bezigheid voor jou en je hond. Suppen is ook geschikt voor jonge of oudere honden, omdat het geen grote belasting is voor het lichaam, maar er wel genoeg te zien valt voor je hond. Ook als je hond niet van zwemmen houdt, kan het zijn dat hij suppen helemaal fantastisch vindt.


Onder begeleiding van een kynologisch instructeur leer je hoe je veilig met je hond kunt suppen. We beginnen op de kant, zodat je hond vertrouwen krijgt op de sup. Als we zien dat het goed gaat op de kant, gaan we het water op. We volgen hierbij het tempo van je hond. Het gaat niet om het aantal meters dat je maakt, maar om het opbouwen van een fijne supervaring voor je hond.


Naast technieken om het suppen een aangename ervaring voor de hond te maken, krijg je zelf verschillende technieken mee voor het suppen. Zo kun je met een gerust hart gaan suppen met je hond.

Tijdsduur workshop: 1,5 uur met iets te drinken en wat lekkers erna
Waar: De Vlietlanden in Midden-Delfland
Wanneer: om 10.00 uur op 5 juni (bij slechte weersomstandigheden wordt de workshop verplaatst)
Kosten: 30 euro per persoon
Meld je aan via activiteiten@verenigingijslandsehond.nl