De Dag van de IJslandse Hond – 2021

geplaatst in: Uncategorized | 0

Het is Feest! Niet alleen kunnen we dit jaar weer een Dag van de IJslandse Hond organiseren, maar we vieren ook nog het 30-jarig bestaan van onze vereniging. Reden dus om flink uit te pakken dit jaar!

Deze altijd gezellige dag is dit jaar op 5 september. Er zijn extra veel, gratis te volgen workshops en diverse stands. Er worden veel nesten gekeurd, alle IJslandse honden die de afgelopen twee jaar zijn geboren en die gefokt zijn via onze vereniging hebben we uitgenodigd. Om al deze jonge honden te bekijken en te beoordelen, hebben we dit jaar twee keurmeesters uitgenodigd: Wendy van Oosten en Maikel Koot.

De locatie is KC Nijmegen, Elshofweg 10, 6533 KH Nijmegen.

We hopen jullie daar allemaal te zien.

Stands:

  • Het clubwinkeltje
  • Thijs de Lange maakt prachtige foto’s
  • Sandra Wouters met vachtverzorging

Workshops:

  • Hoopers
  • Behendigheid
  • Creatief trainen
  • Feest!
  • Detectie

Ook in het julinummer van het clubblad ‘Onze IJslander’ zal de informatie te vinden zijn.

Inschrijven kan tot 1 augustus via het formulier op de website.